Danışmanlık

EDAM hizmet verdiği kurumların ihtiyaçlarına uygun danışmanlık, içerik üretimi ve uygulayıcı eğitimi alanlarında eğitim danışmanlığı hizmetleri sunar.

  • EDAM kamusal ve sivil kurum ve kuruluşlara eğitim ihtiyaç analizi, eğitim programı geliştirme, geliştirilen programlara uygun içerik üretme ve programın uygulanmasında görev alacak kişileri eğitme hizmetleri vermektedir.
  • EDAM resmî ve özel eğitim kurumlarına kurumsal yapılanma, birim yapılandırma, insan kaynağı yerleştirme ve geliştirme gibi kurumsal danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
  • EDAM Değerler Eğitimi ve Karakter Eğitimi alanlarında pek çok özel öğretim kurumuna odaklı danışmanlık hizmeti vermektedir. Değerler Eğitimi ve Karakter Eğitimi alanlarında sürdürülen faaliyetlere destek çerçevesinde EDAM Karakter Okulu Kitaplığında yüzden fazla çeşitte kitap yayımlanmış olup bunlar toplamda 4 milyonu aşkın baskı yapmıştır.
Sitemizden en iyi biçimde yararlanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaptığınızda çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.    Daha Fazla Bilgi